No Widgets found in the Sidebar

יכולה להיות מאתגרת באמת וגם אינה “טבעית” כמו שכולם מסבירים את זה. כמו גם לפעמים, החלב שלך אינו זמין בשיטה שתרצה או שנראה פתאום יורד. זה עשוי להשאיר אותך בחיפוש אחר כך בחיפוש אחר שירותים כדי לגבות את רמות החלב שלך. הרגע את אמא, כל מה שיסתדר כמו גם מסע של כל אמא ותינוק שונה. עם זאת, דבר אחד שמסייע לאמהות רבות מגבירות את אספקת החלב שלהן הוא עוגיות הנקה.

עוגיות הנקה כדי להגביר את אספקת החלב

האם אני דורש עוגיות הנקה כדי להגביר את אספקת החלב?

ראשית, אינך דורש לעשות דבר כמו גם במקרים מסוימים גופנו פשוט מקבל את ההחלטה עבורנו. עם זאת, אם אתה מודאג, הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם יועץ הנקה מומחה. הם יוכלו לדבר איתך עם כל דבר, כמו גם לסייע לך להבין את הצעדים הבאים.

לרוב, מאמות חדשות מודאגות באמת מכלום כמו גם אספקת החלב שלהם בסדר גמור, עם זאת קשה כל כך להבין בעצמך! אם ההיצע שלך נמוך באמת, דברים כמו עור לעור יוצרים קשר עם או האכלות רגילות בהרבה בדרך כלל יעשו את העבודה.

דיאטה היא בדרך כלל בעיה כאשר היא נוגעת לאספקת חלב. זה המקום בו עוגיות הנקה זמינות מכיוון שהן יכולות לסייע בהשלמת חומרי המזון הדרושים לך. יש להם את השומנים המובילים כמו גם דגנים שאתה צריך.

סיבות שאספקת החלב שלי עשויה להיות נמוכה

התשובות לא תמיד כל כך ברורות, עם זאת, כאן יש כמה דברים שעשויים להתרחש.

תפס לקוי: ייצור חלב אם מבוסס על היצע כמו גם על ביקוש. אם התינוק שלך מתקשה לתפוס נכון אז השדיים שלך לא מתרוקנים, כמו גם גופך לא מבין להגביר את הייצור. מומחה להנקה יוכל לסייע לכם בכך!

לא להנקה מספיק: ממש כמו לעיל, עליכם לזכור כי ייצור חלב אם מבוסס על היצע כמו גם על ביקוש. אם אינך מניקה מספיק, ככל הנראה האספקה ​​שלך תקטן. לאחר שגרתה באמת מסייע בזה!

הקטע שלך גדל: במהלך צמיחת צמיחה, זה יכול לקחת דקה עד שגופך יתעדכן. תוכלו לבדוק כאן ציר זמן של צמיחה של צמיחה! התינוק שלך ככל הנראה ירצה להאכיל לעתים קרובות, כמו גם אם תיתן להם אספקת החלב שלך תגדל.

האם עוגיות הנקה פועלות להגברת אספקת החלב?

דברים שונים עובדים עבור אמהות שונות. עם זאת, זה לא מזיק לנסות עוגיות הנקה. אחרי הכל, זו סיבה לאכול עוגיה טעימה!

אמהות רבות מבטיחות על ידי עוגיות הנקה כמו גם הן בדרך כלל עובדות די מהר. חיוני לאכול אותם כל יום כמו גם שיש מעט עקביות אם זו טכניקה שאתה תלוי בה. שלא לדבר, העוגיות הללו ארוזות מלאות בוויטמינים כמו גם חומרים מזינים שאמהות טריות צריכות.

גלקטגוגים

כמו כן יש בהם גלקטגוגים, וזה מה שגורם לעוגיות ההנקה לעבוד כדי להגביר את אספקת החלב. גלקטגוגים, כמו חילבה כמו גם גדילן מבורך, הם חומרים צמחיים המגבירים את ההנקה.

רכיבים אלה יסייעו להגדיל את אספקת החלב שלך כמו גם כך גם הרכיבים שצוינו להלן, שכולם מתגלים בדרך כלל בעוגיות הנקה.

שמרי בירה
שמרי Brewers כוללים מבצעים נהדרים של ויטמינים B כמו גם חלבון, אשר יסייע לשמור על האנרגיה שלך כמו גם נהדר למערכת החרדה שלך. זה גם נהדר לעור שלך, לשיער שלך, כמו גם לעיניים הזמינות בלפני לידה מועילים. שמרים של Brewers הם פטריה המשמשים בדרך כלל בבישול משקאות אלכוהוליים כמו גם להכנת לחם.

נבט חיטה
אבץ הוא המרכיב הנפלא להנקה שהתגלה בנבט חיטה.

זרעי פשתן
חומצות שומן אומגה 3 כמו גם סיבים? כן בבקשה! זרעי פשתן כוללים את שני הדברים הללו כמו גם יסייעו לשלוט במערכת העיכול שלך.

שיבולת שועל
שיבולת שועל מלאה בסיבים, ויטמינים, כמו גם מינרלים. הם נהדרים למערכת החיסון שלך כמו גם אנטי דלקתית.

עוגיות ההנקה הטובות ביותר להגברת אספקת החלב

סורגים חלבוניים

תערובת אידיאלית זו של שיבולת שועל מגולגלת, זרעי שומשום שחורים, פשתן כמו גם שמרים של ברואר גורמים לחטיף אידיאלי כמו גם יגבירו את ההנקה. הם טעימים, אולם עדיין דלים בסוכר כמו גם עשירים בסיבים תזונתיים. לא רק שהם מציעים סורגים עמוסים בריבה עם חומרים מזינים לסיעוד, אולם הם גם מייצרים סורגים לחטיף בריא לפני לידה כמו גם לאחר הלידה. אני אוהב שאלו לא רק עוגיות הנקה, עם זאת מועילות באמת לבריאותה ובריאותה של אימא.

יש לך כמה טעמים מצוינים לבחירה, כמו קוקוס אוכמניות, בננה שוקולד, כמו גם אגוז מייפל.

עוגיית הנקה זרימת חלב קופצנית

עוגיות שוקולד צ’יפס עשירות וכפולות אלה הן טעימות כמו גם יסייעו באספקת החלב הנמוכה שלך מכיוון שיש להם גם חילבה כמו גם גדילן מבורך. עוגיות זרימת חלב קופצניות הן nongmo וכוללות לאמרכיבים סינתטיים. הם נארזים באופן פרטני מה שמפחיד לזרוק כמה בתיק החיתולים כשאתה בדרכים.

קחו בחשבון חילבה עלולה לגרום לתינוקות מסוימים בסופו של דבר להיות גאסי, ולכן עליכם לשלם עניין לתינוק שלכם כשאתם מתחילים לאכול את אלה, כמו גם להיות בטוחים שזה לא מרגיז את הבטן שלהם.

תערובת העוגיות העסקיות הפוריות

אם אתה לא רוצה משהו ארוז מראש, אולם לא עומדים לבישול משהו מאפס, בדוק את תערובת העוגיות הזו! זהו תערובת עוגיות ההנקה היחידה שהיא אורגנית מורשית של USDA. בנוסף, הוא מכיל שיבולת שועל מלאה, קמח שיבולת שועל, שמרי ברואר, כמו גם זרעי פשתן אשר כולם מסייעים לתמוך במאמות המניקות.

יועצי ההנקה מציעים לנסות דברים כמו תערובת עוגיות זו ולא תוספי צמחים, מכיוון שההשפעות הצדדיות הן הרבה פחות סיכון.

עקיצות עוגיות של יצרני חלב

מי יכול לעמוד בעקיצות עוגיות? יש משהו שממתקים הם קטנים שהופכים אותם אפילו יותר בלתי ניתנים לעמוד בפני פינוקים בגודל רגיל. עקיצות עוגיות של יצרני חלב זמינות בזוג טעמים טעימים, כמו קרמל מומלח שוקולד כמו גם צ’יפס שוקולד שיבולת שועל.

העוגיות הללו נטולות חילבה לחלוטין, כך שבחירה מצוינת אם אתה מרגיש שהתינוק שלך הגיב שלילית לרכיב זה בעוגיה אחת נוספת. במקום זאת הם כוללים רכיבים חיוניים אחרים כמו זרעי פשתן כמו גם שמרים של Brewers. כמו כן אלה זמינים במנות גודל הגשה פרטיות של סיביות שהופכות אותן לפשוטות להביא לכל מקום אליו אתה הולך.

בר בובי

סורגי Boobie הופקו על ידי יועץ הנקה מורשה לדירקטוריון, כך שאתה מבין שיש להם את כל הדברים הגדולים בהם! הוא ארוז מלא בעשבי התיבול שעושה חלב שאתה צריך, כמו גם אחד ביום יסייע לתמיכה בהנקה.

לאלה יש טומריים, שאינך רואה אצל רבים מהאחרים, אולם יש טונות של יתרונות בריאותיים ובריאות. הם כוללים גם שמן קוקוס כמו גם טבעוני כמו גם שאינם GMO!

קישרנו את טעם השוקולד צ’יפס של שיבולת שועל, עם זאת ישנם מבצעים נהדרים של אפשרויות אחרות.

עוגיות אפויות רכות של Milkbliss

אולם אחרון לא פחות, אנו מביאים לך עוגיות אפויות רכות של Milkbliss כדי לסייע בהגברת אספקת החלב שלך. ג’סיקה, היוצרת והמפתחת של Milkbliss, היא אם עצמה כמו גם חוותה את חוסר החזות של ההנקה.

היא אוכלת את העוגיות שלה כל יום כדי ליציב את האספקה ​​שלה. העוגיות הללו עשויות משועל שיבולת שועל שלמה, שמרים של ברואר, כמו גם זרעי פשתן. כמו כן, הם טבעיים כמו גם שאינם GMO.

יש לך הרבה יותר שאלות?

בין אם תציפו את תבנית האפייה שלך או קונה עוגיות ארוזות מראש כדי להגביר את אספקת החלב, להבין שאתה לא לבד. כל כך מאמות רבות נאבקות עם היצע נמוך, למעשה, זו אחת הסיבות האופייניות ביותר לכך שאמהות מפסיקות להניק. אנא פנה אל קבוצת הפייסבוק של אמהות הטירונות שלנו אם תרצה לדבר עם מאמות אחרות!

אתה יכול גם ליהנות:

המשאבות הטובות ביותר לשאיבה בחינם לחלוטין

תינוק מסרב לבקבוק? 14 הצעות לסיום השביתה!

כמה חלב תצטרך התינוק שלי? מדריך לשנה 1!

By ffqwl

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.