No Widgets found in the Sidebar

אני רוצה להתמקד בטיפול עצמי השנה, משהו שהוא חיוני לכל היבט בחיי (אימהות, עבודה ומערכות יחסים) ובכל זאת בדרך כלל יורד לתחתית רשימת העדיפות כשאני נוטה לשים את הצרכים של אחרים לפני שלי.

זה לא אנוכי לדאוג לעצמך, זה הכרחי.

להלן 15 תזכורות שיעזרו לך (ואני) לשים את הטיפול העצמי קודם.

מרחק את עצמך מאנרגיה שלילית: פשוט-פוט, אנשים שגורמים לך להרגיש רע עם עצמך. אני לא מתייחס לחברים כנים כאן שיש להם את טובתך בלב, אלא אלה שמנקזים ומרוקנים אותך בכוונה. מערכות יחסים מבוססות על אנרגיה וחיבור, לכן וודא שאתה מסיר את עצמך מאיגודים רעילים: אנשים מניפולטיביים, נרקיסיסטיים ופסיביים אגרסיביים שאין להם מקום בחייך או בלבך.

תכנן דברים מהנים ביומן שלך כך שיש לך אירועים לצפות להם. היה יוזם גם לגבי תוכניות. אל תחכה תמיד שאחרים יבצעו את הזמינות, לבצע שיחות, להקים אירועי FB ותפנה לאלה שאתה אוהב כדי שתוכל לבלות ביחד ביחד.

כבה את הטכנולוגיה מוקדם. זה אור כחול מציק מגביל את הייצור של מלטונין הורמון, כך שאתה צריך גמילה קצרה של DIGI לפני שתוכל לישון. קשה אני יודע, ואחד שאני צריך להזכיר לעצמי גם אבל להיות עבד לטלפון שלך זה לא כיף לאף אחד. תן לעצמך שעתיים לא מקוונות לפני השינה כדי שתוכל לקרוא, לעשות מתיחות/יוגה עדינות ומסוגלים להכין את דעתך לשינה. קבלת מספיק שעות תעזור גם לבריאותך הנפשית והגופנית כשאתה מעבד לחץ, להירגע ולהתאושש.

פעילות גופנית היא שם המשחק עבורי השנה. פגשתי באופן אקראי מנתח לב במזונות שלמים (כמוך) שאמר לי שהפעילותה למעשה, חשובה יותר מהאוכל שאנו צורכים. כן, אכלו טוב, זה מובן מאליו, אבל וודאו כי התעמלות נמצא בלב כל מה שאתה עושה. שום דבר לא מביא אותי כמו פעילות גופנית כשאני מרגיש למטה והפיטביט החדש שלי מניע אותי לנוע כל יום ויום.

להיות נחמד לעצמך. מרגיש חרד או מדוכא? סמוך על כך שזה יעבור אבל אל תושיט יד לעזרה אם אתה מרגיש שאתה זקוק לזה. CBT עזר לי מאוד לאחר לידה טראומטית. בקש מה- GP שלך לפרטים.

צאו בחוץ. לא משנה מה מזג האוויר (פשוט מתלבש בצורה הגיונית) תביא את עצמך החוצה להיות מטבעו, ולשאוף את אותו אוויר מתוק וצח. הכי כיף שהיה לי בשנת 2017 היה לרוץ (וריקודים) בגשם עם הילדים שלי בגן שעשועים בסמוך למקום בו אנו גרים. כיף ילדותי שהאכיל את הנפש.

אכלו אוכל צבעוני, עונתי ובריא עם כמה פינוקים פה ושם למידה טובה. אני חי לפי כלל 80/20 ובעוד שאני יודע שחיטה שונאת אותי (אצבעותיי מתנפחות כשאני אוכלת אותו), קצת ממה שאתה אוהב לספק שאתה לא אלרגי, צריך ליהנות ממנו במתינות. החיים יהיו משעממים אחרת.

לִנְסוֹעַ. גם כאן וגם בחו”ל אם אתה יכול. חסוך כדי לראות את העולם. שום דבר לא מעשיר אותי יותר מאשר ללכת למקום חדש בין אם זה 10 דקות או 10 שעות משם.

מצא את התשוקה שלך. לעשות את מה שאתה אוהב לעבודה זה מעשה של טיפול עצמי. אם אינך מרוצה, התבונן מה אתה יכול לעשות כמתפוצץ צדדי לפני שהפך את זה למשרה מלאה שלך. הנוף הדיגיטלי הוא דמוקרטי ומשחרר, כך שתנצל את ההזדמנויות שבלוג או עסק מקוון מביאים. הספר שלי Mumboss יעזור לגייס אותך!

לִצְחוֹק. צפו בקומדיה, להסתובב עם חברים מצחיקים, ונהנים. כמו פעילות גופנית, הצחוק משחרר את אותם אנדורפינים נחוצים.

קח את הוויטמינים שלך. ידוע כי ויטמיני ה- B וויטמין D תומכים בבריאות הנפש וברווחה, אז לשוחח עם ה- DR/ ראש שלך לחנות מזון הבריאות ומלא.

דברו על הבעיות שלכם. אל תבקש דברים. דונו בבעיות שלכם עם אלה שאתם סומכים עליהם או קוראים לשומרונים הפתוחים 24/7 כדי לדבר ולבכות על דברים (שרגיעים מדעית), משתפים את מה שמפריע לכם, בטוח בידיעה שאינכם לבד.

כל העבודה וללא משחק זה מתכון לאסון. אנחנו כל הזמן מלהטטים כהורים אך משתלטים על לוח הזמנים שלך. אחת הסיבות שהפכתי לבלוגר הייתה כך שיכולתי שיהיה לי יותר זמן עם הילדים שלי. אני תמיד חוזר למניע הזה כשאני מרגיש לחוץ כדי שאוכל להזכיר לעצמי ללכת לישון/ לסיים מוקדם/ לענות על אותו דוא”ל שאינו דחוף מחר). אני מנסה להשתתף בכמה שיותר אסיפות/ימי ספורט וכו ‘, לסלוח לעצמי כשאני לא יכול להיות שם בגלל התחייבויות עבודה, בידיעה שאני עושה כמיטב יכולתי.

אשמה לרסן. קבל שאתה אנושי ופגום וסופר -אשת היא דמות בדיונית. הזכיר לעצמך את זה והפיל את האשמה הסרק. להילחם בהשוואה שלילית, לא עוקבים אחר אלה המקוונים שגורמים לך להרגיש רע עם חייך, גופך, עבודה ברשת.

תגיד סליחה. לאחרים אתה פוגע כמוך ומתחייב לצמיחה ולהיות אמפתי ואדיב, תמיד. חיוני שתסלחו לאלה שפגעו בך וממשיכים הלאה. זה לא תמיד קל אבל תלוי באנרגיה רעה יתרבות בכל תחום בחייך, והרעיל אותו. פשוט תניח לזה. קרא את הפוסט שלי לקבלת השראה בנושא זה.

לך תאהב את עצמך סגנון ג’סטין ביבר!

להצמיד אותו!

קנה את הספר הנמכר שלי בפאנטבהCK או שמע

ספר הבכורה שלי הוא המדריך שלי לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית ומציע תובנות כיצד ליצור עסק דיגיטלי או לחזור לעבוד בביטחון.

Mumboss: מדריך האמא הכנה לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (המהדורה השנייה בבריטניה)

זמין באמזון או נשמע

האמא העובדת: המדריך שלך לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (מהדורת ארה”ב/קנדה)

זמין 8 בספטמבר 2020. הזמינו עכשיו באמזון

כמו מה קראת? אז למה לא לעקוב אחר ויקי בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, פינטרסט ואינסטגרם

לעולם לא מחמיץ מודעה!

הירשם ל- Honestmum עבור עלון הדוא”ל השבועי שלי בו אני משתף את הפוסטים החדשים בבלוג שלי, טיפים לבלוגים, הזמנות לאירועים, תחרויות וחדשות על הספר החדש שלי. אני אף פעם לא משתף את הנתונים האישיים שלך עם צדדים שלישיים.

Facebooktwitterpinterestemailtumblrshare

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.