No Widgets found in the Sidebar

החדשנות הטובה ביותר לתינוקות במילניום החדש? שקיות רוטב תפוחים. אנו שמחים שהכתיבה שלנו בחסות Tree Top היום ועוזרים להציג את כיסי הפירות הטהורים שלהם ללא בלגן.

Tree Top, חברת מיץ התפוחים שגדלתי איתה, מחויבת לגדל תפוחים טובים, שמשמעותה שהם רוצים לעודד משפחות לגדל דברים יחד וללמוד הרבה יותר על היכן מגיע האוכל ושמחות הגידול.

זו הסיבה שהם משתלבים עם KidsGardening.org, אתר המסייע להורים ולמורים להשתמש בגינון כמשאב ללמידה.

***

לאחר שסיימתי זה עתה פרויקט בחצר האחורית שלי – יש לנו סיפון ופרגולה חדשים עם אורות הגלובוס המדהימים האלה תלויים עליו – רציתי שהילדים שלי יבזבזו הרבה יותר פסק זמן בסוף השבוע הזה. היה קל למשוך אותם כאשר ציינתי את כל הצמחים איתם הם יכלו למעשה לקיים אינטראקציה. אין לי גישה יקרה לגינה שלי.

סקרלט + קלואי דורשים חטיפים לפני המשחק

כמה חודשים לפני כן, הלכנו לגנים באגם מריט באוקלנד, שם היה לנו כיף ללכת בשבילים ולראות את כל תכונות הנוף. עם זאת, הרבה יותר מכל, היה לנו כיף עם החושים שלנו.

הנה מה שלמדתי עושה גן חושי טוב:

ראשית, לומר לילדים שלך שזה גינה חושית. כעת, כשהם יודעים שזה לא רק להסתכל על הצמחים, קחו בחשבון את האלמנטים האלה של גן שעשויים לפנות לקידואים.

1) מסריח. פרחים בדרך כלל מציעים משהו לאף, אבל אני אוהב במיוחד את רוזמרין, נענע ולבנדר בגינה מכיוון שאתה יכול להשיג אותם ואז להריח את האצבעות שלך. משהו פעוטות עשויים לעשות בכל מקרה.

2) יפה. חשבו על שילובי צבע המסופקים על ידי פריחה וגם בשרניים. ללכת למשתלה ולבדוק את הזנים זה כיף ברצינות עם ילד שחופר לכלוך. (ראה מה עשיתי שם? חפר!)

3) מגע. אוזניים כבשים, עשבים, אפילו דברים דוקרניים מזמינים לאצבעות. החצר הסובלנית מבצורת של חברתי ושכני נילה, מדומיינת לעיל, היא דוגמא נהדרת. מי יכול ללכת ליד בלי להעביר את היד דרך העשבים המעורפלים האלה?

4) האזן. טקס של פתיחת האוזניים שלך כשאתה בודק את הגינה שלך הוא מהלך הורות מאוד של זן. אני מקווה שתשמע ציפורים, חרקים, ואם יש לך תכונת מים, אתה מנצח.

5) טעם. כן! שים דברים לפה שלך. צמח עשבי תיבול, פירות יער או המשך לגן ירקות אם יש לך את החלל.

בחצר האחורית שלי, עודדתי את סקרלט וחברתה קלואי לנסות את כל מה שהם אהבו להכין “בושם”, משהו שאני זוכר שעשיתי כילדה קטנה.

הם נשארו בשולחן זה יותר משעה, מפתחים לימונים מהעץ שלנו, מערבבים את המיץ עם אוכמניות לא בשורה, רוזמרין ועלי כותרת של פרחים.

נתתי להם כמה כלי מטבח וזוג קוצצים שיעזרו להם להישאר עסוקים. הם ניסו לשכנע אותי לשתות את הבושם שהתקבל, מכיוון שהם טועמים את זה בעצמם, אבל סירבתי את ההצעה הנדיבה הזו.

אתה מרגיש בר מזל? אנו מחלקים צרור של דברים טובים ל -40 משתתפים ברי מזל.

“יומן הגינון שלי”

דלי צינור אדום

כפפות גינון לילדים

מַזלֵף

ערכת כלי מגע רכה

חמשת זרעים נבטים אהובים

עץ עליון רוטב תפוחים

מתן רפלקופטר

—————

בזכות Tree Top, קואופרציה בבעלות מגדלת, מושרשת עמוק בקהילות בהן אנו עובדים וחיים, על חסות לכתיבה שלי היום. עבור כל רכישה של כיסי רוטב תפוחים עליונים, Tree Top תתרום דולר ל- KidsGardening.orgâ כדי לסייע במימון פרויקטים של גינה קהילתית ולגייס תפוחים טובים ברחבי הארץ.

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.