No Widgets found in the Sidebar

כאן אתה מנסה למצוא את עגלת הריצה הכפולה הטובה ביותר. כולנו חושבים שהשינויים הגדולים מגיעים עם הילד הראשון, וכן בטוח שהראשון אכן משנה הרבה דברים אבל גבר אוי גבר הם אפילו לא מתקרבים לזרוק אותך לאותה לולאה שהתינוק השני עושה.

פתאום נראה שיש לך מספיק ידיים או תשומת לב ולעתים לא מספיק שפיות. ואז אתה חווה את אותה דקה מהירה אחת של קשירת אחים כמו נשיקה קטנה ממס ‘1 לתוספת החדשה ביותר ודמעות היטב בעיניך מה שהופך את הכל לשווה את זה. אבל היי, למרות כל הטירוף המקסים שאתה עדיין צריך להכניס את התרגיל שלך או לפחות לאלץ את שני הילדים ולשלוח אותם לאבא, כך שתוכל לקבל קצת שקט ושקט.

זה חלק מהשאיר בריא ושמירה על ויברציות אמא שלך חיוביות. זה מצביע על כך שאתה הולך להזדקק לטיולון ריצה כפול, והמשימה של צמצום הטוב ביותר יכולה להרגיש קצת מפחידה. בכנות, זה יכול להרגיש כמו קניות ברכב עם אפילו הרבה יותר לחץ “… כמו כן כנראה המתיחה וההשעיה חשובים הרבה.

אחרי שיש לנו המון עגלות ריצות כפולות, (אחד היה כל כך גרוע שזרקנו את האשפה בזמן שדיסני וורלד), פירקנו את הרצים הכפולים הטובים ביותר, כך שאתה לא צריך בסופו של דבר לזרוק טיולון של 200 דולר במאושר הכי מאושר מקם על כדור הארץ!

אנחנו כאן כדי לתת לך רשימה מצילה חיים של עגלות עגלות כפולות כי בואו נודה בזה, אין לך זמן לעבור דרך קנה קנה תינוק מנסה לכל אחד מהם. אלה העגלות שהצבענו להיות הטובות ביותר מסיבות רבות או אולי רק בגלל שזה מה שקים קרדשיאן בחרה לחבילת האושר החדשה ביותר שלה (אל תדאגו לחלוטין לצחוק). הנה זה מגיע!

מצא את המלצות וטיפים הטובים ביותר לריצה כפולה

יש לך טיפוס?

ההחלטה הראשונה במציאת עגלת הריצה הכפולה הטובה ביותר היא שאתה צריך לקבל היא איזה סוג של טיולון כפול מתאים למשפחה שלך בצורה הטובה ביותר. זכור כי הפוסט הזה עוסק במציאת טיולון הריצה הכפול האידיאלי, כך שאתה הרבה אפשרויות נפוצות יהיו שלושת הראשונות הרשומות הללו. אולי תרצה לבדוק מטריה או לשבת ולעמוד אם כי אם אתה רוצה משהו קצת יותר רגוע.

עגלת ריצה כפולה זו לצד זו- עגלת הריצה הכפולה הנפוצה ביותר שיש.

עגלת ריצה כפולה של כל השטח- שמרו על התצפית על הילדים הרעים האלה אם אתם אוהבים לטייל.

טנדם עגלת תינוקות כפולים- ממצא נדיר כג’וג’ר, אך הם קיימים והם נהדרים לקידואים מרוחקים.

עגלת מטריה כפולה- עבור מאמות ההליכה.

שב ותעמד כפול- למאמות ההליכה עם קידו פעיל שעושה מעמד טוב יותר.

צילום: מציג City Tiny GT Double מאת Baby Jogger
העיקרי

להלן יש צורך לדעת עובדות שכדאי לזכור תוך חיפוש אחר זה.

גלגל קבוע-
אם אתה רץ מושבע (או מתכנן להפוך ליי אחד!) אתה רוצה להון גלגל קדמי קבוע שיעזור לך להישאר במסלול. עבור כולנו, יש המון אפשרויות לגלגל קדמי מוצלב, שיוכל להסתובב והופך את זה להרבה יותר קל לתמרן כשאתה לא פועל.

קנו משומשים/קנו בכוונה למכור-
בואו פשוט נודה בזה, עגלות ריצה כפולות טובות נוטות להיות יקרות. אנחנו לא אומרים שאתה צריך להוציא 800 דולר, אך לעיתים קרובות שווה את ההשקעה להוציא בין 200-500 $. קבלת טיולון משומש יכולה לחלוטין להפחית את העלויות שלך ועם פריצות קטנות כמו החלפות גלגלים והסרת המושבים לשטוף זה יהיה די טוב כמו חדש. אם אתה פשוט מת לטיולון ריצה כפול ומבריק ובוהק בחר בזה, וקח בחשבון שאתה יכול למכור מחדש כאשר הקידוס שלך יגדל אותו.

הגודל משנה-
הקפידו לשים לב למשקל ולרוחב העגלות בעת הרכישה מכיוון שהם ישפיעו עליכם בגדול כשדוחפים.

אורז אותו- למעלה-
היכן עגלת הריצה הכפולה הולכת להיות מאוחסנת בביתך ואיך נראה שטח תא המטען שלך להובלה? אלה דברים חיוניים באמת שיש לקחת בחשבון מכיוון שאם העגלה שלך קשה להיכנס ולצאת מהסביר להניח שלא תשתמש בו לעולם.

בדוק עם הרופא שלך-
בן כמה התינוק שלך באמת צריך להיות לצאת איתך לריצה? זה נושא שנוי במחלוקת ביותר עם המלצות התינוק שלך להיות כל דבר בין 4-9 חודשים. אני חושב שעדיף לבדוק עם רופא הילדים שלך מכיוון שהם מכירים את התינוק שלך בצורה הטובה ביותר ויכולים להמליץ ​​על הגיל האידיאלי.

הרשימה

עכשיו כשאתה יודע איזה סוג של רץ כפול אתה מחפש, בדוק את הרשימה הזו כדי לראות את הטוב ביותר במשחק.

בוב 2016 Revolution Flex Duallie
זה יקר, אבל עם המחיר הזה מגיע הקלות בריצה ותמרון טיולון די מדהים. יש לו הרבה אחסון, אמור להיות נוח לך לדחוף ולילדיכם לרכוב פנימה, ועברו את כל מבחני הבטיחות בצבעים מעופפים. הוסיף בונוס קטן; זה מצוין גם לכל השטח שהופך את זה לעגלת ריצה כפולה נהדרת עבור אמאEs נהנים להיות בחוץ.
משקל טיולון: 33 ק”ג
טווח גילאים: 8 שבועות עד 50 קילוגרם למושב

עגלת כפול של Jooby Scooterx2

טיולון הריצה הכפול הזה הוא די בראש הקו, ואלגנטי וזה יתרון עצום. יש לו המון אחסון ורוכסן בכיסים כך שלא תאבד כלום. יש לו גם מחזיקי כוסות כיס רשת בפנים לקטנטנים שלך וזה נדיר לריצה (זה הדברים הקטנים נכון?). הנפילה הכפולה הזו רק הנפילה היא שזה לא נהדר לדרך, כך שאולי לא הבחירה עבור מטיילים.
משקל טיולון: 32 ק”ג
טווח גילאים: 3 חודשים עד 45 קילוגרמים למושב

פסגת Jogger Baby x3 עגלת כפול
Baby Jogger הוא אחד המותגים האישיים האהובים עלי. דחפנו את ילדינו במשך שנים בעגלות הכפולות האלה. טיולון זה באמת עושה הכל טוב. בעוד שהרבה אפשרויות קרוסאובר גורמות לך להקריב בדרך כלשהי, טיולון הריצה הכפול הזה עושה ריצה קלה, שטח שטח או קניון מטייל ללא שום בעיה. למושבים יש בר במורד האמצע ומעניק לילדיכם הרבה תמיכה. הם גם משלים כל הדרך חזרה לדירה עם מנגנון קל לנאפרים גדולים. החלק הטוב ביותר, קיפול הוא רוח.
משקל טיולון: 35 פאונד
טווח גילאים: קיבולת מקסימאלית 100 קילוגרמים בסך הכל

Thule Urban Glide כפול
טיולון זה יכול להחזיק מושב מכונית לתינוק אחד, כך שזו אפשרות נהדרת עבור MAMAs של 2 שרק רוצים לרכוש טיולון אחד. ללא ספק לא מצוין שאתה רץ עם מושב המכונית לתינוק, אבל ברגע שהתינוק שלך מספיק מבוגר למושב הרגיל, זה הכי טוב לריצה או סתם לנהל סידורים. אמהות גם אוהבות שהכידון כולל בלם תוף.
משקל טיולון: 31 פאונד
טווח גילאים: קיבולת מקסימאלית 100 קילוגרם בסך הכל – ”

“”

עגלת ריצה תאומה של אינדי
טיולון ריצה כפול זה שווה את תג המחיר. זה קומפקטי כאשר הוא מקופל, כך שתוכל להתאים אותו לכל מקום שהוא צריך ללכת כולל חללי תא מטען קטנים. זה גם נוח להפליא עבור הקידואים שלך ומשתמש בטונות של שטח אחסון. באשר לבטיחות, הרתמה של חמש נקודות תגרום לך להרגיש בנוח שהתינוקות שלך לא הולכים לשום מקום. וודא שהצמיגים מלאים והילד הרע הזה הוא חתיכת עוגה שתדחף סביב.
משקל טיולון: 36 ק”ג
טווח גילאים: אין מינימום גיל/משקל על הגדרת השבייה הנמוכה ביותר לסך של 90 קילוגרמים

עגלה כפולה זעירה של בייבי ג’וג’ר סיטי
אם אתה מנסה למצוא עגלת ריצה כפולה שמתאימה לכל הצרכים שלך, החל מקניות מכולת ועד טיולי הנתיב המוכה, זה זה בשבילך. הגלגלים בנויים כדי להימשך ובלאם היד ידידותי למשתמש להפליא. בונוס ענק הוא שגב המושב מצביע על כך שהם יכולים להכיל ילדים גבוהים יותר, כך שהטיולון הזה יחזיק אותך כל עוד ילדיך ירצו אפילו לשבת בו. האם הזכרנו שזה בנוי במיוחד כדי להגדיל את זרימת האוויר? אם אתה במזג אוויר חם יותר זה ממש משהו שצריך לקחת בחשבון.
משקל טיולון: 46 ק”ג
טווח גילאים: קיבולת מקסימאלית 100 קילוגרמים בסך הכל

Trend Trend Expedition Trattryter כפול
טיולון ריצה כפול זה הוא אפשרות נוחה להפליא שמגיעה לאידיאל בסביבות 200 $. בעוד שהחומרים באיכות מעט נמוכה יותר ויש ביקורות על מעט להתנודד בגלגלים, זה קל מאוד וקל לתמרון. בנוסף, אתה תמיד יכול לקבל מישהו מועיל להסתכל על גלגל מתנדנד כדי להדק אותו או להכניס הרבה יותר אוויר.
משקל טיולון: 25 ק”ג
טווח גילאים: מקסימום 90 קילוגרם סה”כ

באגי הרים +טיולון אחד
טיולון זה הוא למעשה אחד העגלות הכפולות הנדירות של טנדם טנדם, והופך אותו למיטב חללים צרים. זה עובר מסינגל לכפול די בקלות, כך שזה נהדר למשפחות שמתכננות לצמוח. הגב יכול לשכב כמזרון בזמן שעדיין יש לך יילוד ואז להיות מומר למושב השני.
פרטים כמו משקל וגיל תלויים באופן בו אתה מגדיר את העגלה.

מה העגלה הכפולה האהובה עליך?

סיכה למועד מאוחר יותר-

*פוסט זה עשוי להיות מורכב מקישורי שותפים שלא ישנו את מחירך אך ישתפו עמלה כלשהי.

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.