No Widgets found in the Sidebar

שיתוף הוא אכפת!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

על פי נתוני Living West Milford עצמאית, NJ קהילה, ניו ג’רזי, כמו גם העיר יורק הופכת במהירות ל”עיר של בכירה “, מיקום עם אוכלוסייה קשישה הולכת וגדלה, ונראה בהדרגה כמיקום בר -קיימא לגיל בנפרד עם הסיוע של שירותי נכסים למגורים טיפול בגילאים. זה סוג העיר שתופס את ליבם של אזרחיה, כמו גם המון לא רוצים לעזוב את העיר או את ביתם, גם אם הם מתחילים להראות אינדיקציות לניידות ממוזערת או למצב כמו אלצהיימר. אמנם זה מיקום מצוין לפרוש, אך מי שמתקדם הרבה יותר בעידן עשוי להתחיל לחוות איכות חיים נמוכה יותר, או אפילו דיכאון בכיר, מכיוון שבסופו של דבר הם היו מוגבלים הרבה יותר למגוריהם. עם זאת, במקום לגרום להם לצאת מהעיר או למתקן לטיפול ארוך טווח, כמשק בית אולי תרצו לחשוב על שכירת מומחה לטיפול בזקן שיכול לסייע לשמר את איכות חייכם האהובה אפילו כשהם נשארים ב הבית של האופציה שלהם חפש טיפול בסיוע בסיוע לטיפול בזיכרון בסמוך לקווין קריק, כמו גם תגלו כמה אפשרויות כמו וילשייר בריאות ושירותי בריאות ושכונה – בטיפול פליאטיבי לבית.

היגיינה מס ‘1

אחד מ”סימני הסכנה “הראשונים שקשישך אהב שאדם עשוי לחוות מבעיות דמנציה או ניידות הוא אוכל שפג תוקפו במקרר שלהם כמו גם בארונות. זה יכול להיות שכחה בסיסית, עם זאת, זה יכול להיות גם אינדיקציה לכך שיש להם בעיה לצאת למכולת או להכין לעצמם ארוחות. מטפלת מחברה כמו Mavencare תטפל בעבודות קלות כמו הכנת ארוחות כדי לוודא שאהבתך היא מקבלת שגרות כמו גם ארוחות מזינות, כמו גם לסייע בדברים כמו כביסה כדי לוודא שהבגדים שלהם כמו גם מיטה פשתן נקי.

קשור מה זה תאית?

#2 תרופות

תרופות הן אחת הדאגות העיקריות לטיפול בכיר בעיר ניו יורק ממבנקארה, כמו גם המטפלות שלהם משתמשים באפליקציה שהוקמה במיוחד כדי לספק תזכורות לתרופות לאורך ביקוריהן. משקי בית יכולים להשתמש באפליקציה כדי לעדכן שגרות תרופות ככל שהאהבו את שגרת התרופות שלהם, בעוד שהמטפלים עצמם יכולים לעדכן משקי בית על משלוחי קצה כמו גם ציות בזמן אמיתי עם האפליקציה. תערובות תרופות הן אחד הטריגרים המובילים באשפוז בקרב קשישים, ולכן חשוב מאוד שהם יובאו בשגרה כמו גם במינונים המתאימים.

#3 להקל על דיכאון בכיר

סטטיסטית, קשישים נוטים מאוד לתסמיני דיכאון, ומתרחשים ב -15% מהאוכלוסייה המבוגרת. אנשי מקצוע מאמינים כי תסמינים אלה הם בעיקר תוצאה של בידוד כמו גם בדידות בהתחשב בכך שהרבה אזרחים ותיקים מתמודדים עם מפגש של נסיבות בידוד: שותפים שנפטרו, פחות חברים טובים בגלל שהם עוברים או עוברים, כמו גם מוגבלים להשיג גישה לגישה לגישה לגישה לגישה לגישה העולם שבחוץ. פשוט שיש מישהו לדבר איתו כמו גם לשחק עם משחקים יש השפעה עצומה על רווחתו הנפשית של האדם אם הם בדרך כלל קשורים למגורים שלהם. מטפלים לא צריכים רק לספק את היסודות, עליהם גם הם להיות מסוגלים לקיים אינטראקציה בצורה ברורה עם האנשים שלהם כמו גם להיות התאמת אופי, וזו הסיבה שהחברה Mavencare משתמשת באלגוריתם תואם כדי לגלות את המומחים שיעבדו טוב עם האחד שלך ו אם אהבתך מחויבת להישאר בבית או בדירה משלהם, הבינו שהם יכולים לעשות זאת בבטחה כמו גם בשמחה. קבל עזרה באהבה שאהבתך עם CAREIN CAREIN ניו יורק, כמו גם ליהנות מהבריאות הנפשית והבריאות שלך.

קישור לפוסט זה: טיפול בחברות מסייע לחרדה בכירה כמו גם לבטיחות
קשורים 4 שגרות להודיה בריאה יותר

0/5

(0 ביקורות)

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

טוויt

לַחֲלוֹק

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.