No Widgets found in the Sidebar

אינך צריך לבצע שינויים מהותיים בחייך, כדי לשפר אותם. לאחרונה יישמתי פעילויות קטנות מיום ליום שהשפיעו רבות אז פשוט הייתי צריך לשתף אותן כאן למקרה שתמצא אותן מועילות.

צא החוצה. חווה יום רע? מרגיש מוצף ומתוסכל? צא אל הפתוח, נשם את האוויר הצח והמהמם ההוא והלך. הליכה מגרשים ממש שינתה את חיי כמו שקיבלתי Fitbit שמניע אותי בלי סוף. אל תשאיר רק את האימון לרגע האחרון, אם כי כשאתה כמעט שבור. היכנס לשגרה בה הליכה, ריצה או יוגה הופכים לחלק מחיי היומיום שלך כמו לצחצח שיניים כדי להזין אותך במהירות אך באופן חיוני גם להבטיח גם את בריאותך הנפשית והגופנית שלך.

סירב את הסביבה שלך פיזית (מיין את ארון הבגדים, פנה את הסככה, עשה כל מה שאתה צריך לעשות כדי להרגיש שיש לך קנייה בחיים שלך. הייתי מוסיף את הפירוט את האנשים בחיים שלך. חלק דרכים/ מרחק את עצמך מאלו שכן דרמת בית משפט ורק מביאים לך כאב. כבדו את עצמכם מספיק כדי לדעת שאינכם צריכים לשאת את השליליות המתמדת של אחרים. זה לא מצביע על כך שלא להיות שם עבור אלה שאתם אוהבים כמובן. הנה אני מתייחס לאנשים שמורידים אתכם , מקרינים על חוסר הביטחון שלהם עלייך ומנקזים אותך בעקביות. החיים קצרים מדי עבור השיז הזה.

שמור על יומן הכרת תודה. אני אפילו דוא”ל לעצמי עם דברים שאני מרגיש אסיר תודה עליהם בזמן שהם מתפתחים כך שאתה אפילו לא דורש יומן פיזי כדי שזה יעבוד. כל מה שהילד הצעיר ביותר שלי הצחיק אותי ועד נשיקה מפתיעה מהבכורה שלי שאינה מעריץ של נשיקות אידיאל עכשיו לסקירה חביבה של הספר שלי או פשוט לראות יום אחר, הכל הופך את הרשימה. לכל אחד מאיתנו יש כל כך הרבה מה להיות אסיר תודה ולראות את זה בשחור לבן זה טיפ לעובדה זו.

תפסיק להתלונן. כן, אני יודע שזה יכול להיות קשה במיוחד מכיוון שכולנו עושים כל כך הרבה ויש הרבה מה להרגיש מטורפים, אבל אני מתחייב לך, אם אתה מונע מעצמך להתלונן, אתה מתחיל להרגיש הרבה יותר תוכן והתוצאות הן מיידיות. כמובן, זה לא אומר, אל תגיעו לעזרה ותמיכה אם אתם זקוקים לה, המלצות אלה מתייחסות אך ורק לתלונות טריוויאליות שבקרוב מסתכמות, הופכות את עצמכם והנמען אליהם לאומללים. יאללה, הפוך את הזעף ההפוך הזה!

טיפול עצמי הוא קריטי. מבחינתי, זה לא מצביע על פנייה לספא של יום לעיתים קרובות למרות שהוא שופע כשזה קורה, זה פשוט מעיד על גילוי זמן לעצמי שבו אף אחד לא מצפה ממני שום דבר ואני יכול פשוט לצנן את האומלל (בדרך כלל אמבטיה ארוכה אחריה על ידי טלוויזיה ריאליטי אסקפיסטית על הקופסה-מה יכול להיות טוב יותר?)

אכול טוב. אני מבוסס על צמחים ואוכלים בדרך זו הפך את חיי מיליון פעמים … עם זאת אתם אוכלים, מקבלים לתוככם פירות וירקות עונתיים ומגבילים סוכר, פחמימות לבנות ואלכוהול כדי לאזן את ההורמונים שלכם ולשפר את מצב הרוח שלכם.

תגיד למישהו שאתה אוהב, שאתה אוהב אותו. כל כך בסיסי ובכל זאת אנו שוכחים בדרך כלל למקלח את יקירינו בשבח ולשכוח שהנתינה אפילו מתוקה יותר מאשר לקבל. תן גם למחמאות זרים. חסד קטן עובר דרך ארוכה.

צור תוכנית פעולה והוציא את חלומותיך ליקום. אני אוהב לתכנן לעתיד ולוחות מצב הרוח הם פייב אישי. רשום את חלומותיך והזכיר לעצמך את מה שאתה רוצה מהחיים כדי לעזור לך לשמור על ממוקד ומוטיבציה.

עזור לאחרים. עשו משהו חביב עם מישהו היום בין אם זה מפיל שקית בגדים וספרים לחנות צדקה או פותחים את הדלת לאמא שדוחפת עגלה. לך להפיץ חסד כמו נוטלה.

תפסיק להשוות את עצמך לאחרים. כולנו שונים. המסעות והתשוקות שלנו כולם משתנים, וכולנו יהיה לנו הזמן שלנו לזרוח. התמקד במה שגורם לך להיות מרוצה ולעשות הרבה יותר מזה. פָּשׁוּט.

מַעֲנָק. הוסף פרחים או צמח, או כמה כדי לתת לך חיים. פשוטו כמשמעו. (הם פולטים חמצן).

אם אהבת את הפוסט הזה, תיהנו מ -50 הדרכים שלי לתרגל טיפול עצמי.

צילום מאת לידיה נאדה ב- Unsplash

להצמיד אותו!

קנו את הספר רב המכר שלי בכריכה רכה או בשמע

ספר הבכורה שלי הוא המדריך שלי לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית ומשתמש בתובנה כיצד ליצור שירות דיגיטלי או לחזור לעבוד בביטחון.

Mumboss: מדריך האמא הכנה לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (המהדורה השנייה בבריטניה)

זמין באמזון או נשמע

האמא העובדת: המדריך שלך לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (מהדורת ארה”ב/קנדה)

זמין 8 בספטמבר 2020. קנה עכשיו באמזון

כמו מה קראת? אז למה לא לעקוב אחר ויקי בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, פינטרסט ואינסטגרם

לעולם לא מחמיץ מודעה!

הירשם ל- Honestmum עבור עלון הדוא”ל השבועי שלי בו אני משתף את הפוסטים החדשים בבלוג שלי, טיפים לבלוגים, הזמנות לאירועים, תחרויות וחדשות על הספר החדש שלי. אני אף פעם לא משתף את הנתונים האישיים שלך עם צדדים שלישיים.

Facebooktwitterpinterestemailtumblrshare

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.