No Widgets found in the Sidebar

*פרסום זה נמצא בשותפות עם 59s. כל המחשבות כמו גם הדעות המובעות הן 100% שלי.
ממש לאחרונה הלכתי לתערוכת הצעירים הראשונה שלי ב- ABC בלאס וגאס נבדה. התרגשתי מאוד ללכת אליו מאז 1) זה לא זמין לקהל הרחב, 2) אני אוהב להגיע לבדוק את כל המוצרים החדשים ביותר לתינוקות וצעירים שמגיעים לשוק, כמו גם 3) הבנתי אוכל לשתף כמה מהגדולים החדשים הטובים ביותר כאן איתך. היה מוצר אחד ספציפי שגיליתי סופר מעניין שנבדק למטה כדי לגלות מה זה.

חוויית אקספו של ABC Youngsers + המוצר החדש שאצרתי איתו !!

מהו תערוכת הצעירים של ABC?

תערוכת הצעירים של ABC היא תערוכת סחר לשוק מוצרי הנוער וגם אינה זמינה לקהל הרחב. עם זאת, הם פותחים את דלתותיהם לכל התקשורת הרשומה וכך בדיוק הצלחתי להיכנס. המופע הוא מופע המומחיות של מוצרי הנוער המובילים בעולם, עם למעלה מ- 700 מציגים המשתמשים במעל 1600 דוכנים. זה מסיבי !!!

תוכלו לגלות יותר על אקספו של ABC Youngsers כאן באתר האינטרנט שלהם.

אילו סוגים של מוצרים ניתן לגלות בתערוכת הצעירים של ABC?

ישנם כל סוג של מוצרים לתינוקות, צעירים כמו גם הורים חדשים בתערוכת ה- ABC Youngsers. גיליתי את כל האחרונים במכוניות ומושבי משאיות, ריהוט לצעירים, ביגוד, צעצועים, צרכי האכלה, עגלות, עגלות, מוצרי אבטחה ועוד בביקורי האחרון.

שינוי המציגים בכל שנה עם זאת תוכלו לגלות רישום מלא מתערוכת ה- ABC Youngsers 2018 כאן. פשוט לחץ על הכרטיסייה “Show Show” כמו גם אתה יכול לגלול עם הרשימה המלאה.

ההגבלות המועדפות עלי מתערוכת ה- ABC Youngsers 2018

החלק הטוב ביותר הוא לגלות מוצרים חדשים כמו גם מעניינים. היו מספר מוצרים שתפסו את עיניי מייד. הראשון הוא הראשון הוא מדבקות אכיל מבוססות טפיוקה מדהימות מליקיטים דביקים. כמו השם אתה פשוט מושך את המדבקה מהסדין, ספק לו ליקוק כמו גם קפוץ אותו על חתיכת פירות טריים. כשדמיינתי את הילד שלי התנפץ יותר תפוחים מאי פעם בזכות חבילת מדבקה לדוגמא הם נתנו לי לקחת הביתה.

הגילוי המועדף עלי בתערוכת הצעירים של ABC היה קו חדש זה של מוצרים מחטאים LED מ- 59s. המוצרים שלהם הולכים להיות מחליפי המשחק הכוללים. הם משתמשים בטכנולוגיית עיקור LED מומחים, בדומה למה שהם משתמשים בבתי חולים, כדי לעקר את כל הדברים שההורים דואגים לעיקור ממוצצים לבעלי חיים ממולאים כמו גם יותר!

היה להם מסך מסודר באמת שהציג הרבה חיידקים מגעילים במגלשה, כמו גם אז ממש לנגד עינינו הם היו ממקמים רק אחד מפנסי ה- LED הקטנים שלהם בשקופית, כמו גם תוך שניות החיידקים כולם מתו. זה היה מטורף! החדשות הטובות ביותר הן החידוש שלהם אינו רעיל, אין לו קרינה או אוזון, כמו גם יעיל לחלוטין להרוג את כל החיידקים. זה באמת אותם בתי חולים חדשניים בדיוק משתמשים כדי לחטא את המכשירים שלהם.

אתה יכול לבדוק את הסרטון למטה כדי לראות אותו בפעולה בעצמך כשזרמתי אותו בפייסבוק ברשת מתערוכת ABC Youngsers.

האם ניסית אי פעם לנקות את חובבי הקטע שלך? זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי, בעלי חיים ממולאים במיוחד הזקוקים לסוללות. אבל, עם החידוש החדש של 59s, אתה יכול לחטא די כל דבר מלבד דברים עם נוזלים. חזה הצעצועים יהיה מדהים לשימוש בבית כמו גם אני יכול לראות שהוא סופר שימושי למרכזי יום, בתי ספר, כמו גם לגיל הרך.

המוצר שאני יכול לראות מתפוצץ באמת הוא מעקר המוצץ לתינוקות שלהם. הקופסה הקטנה הזו עם להקה תוך כדי תנועה המקשרת לתיק חיתולים/ טיולון וכו ‘… הייתה כל כך מגניבה!

תיבת סיביות קטנה זו מכילה 4 של נורות LED הקטנות עם זאת, כמו גם יכולות לחטא כל דבר, החל ממוצץ התינוק ועד עגילים כמו גם שהיא עושה זאת תוך 29 שניות בלבד. די מדהים, נכון? עם כל הנסיעות, אנו עושים זאת (בדוק בדיוק איך משק הבית שלנו בן 7 מסעות ברחבי העולם כאן) הייתי רוצה שיהיה לי את זה בתיק הנסיעות שלי. זבלנו כל כך הרבה מוצצים כמו גם צעצועים מאז שנפלו בשדות תעופה מטונפים כמו גם לא הייתה לנו שיטה לנקות אותם תוך כדי תנועה. זה היה מקל על הבעיה הזו. וזה כל כך פשוט !! אתה יכול לקנות אחד כאן עכשיו, עם זאת אני יכול להמר שהם יוצעו ברחבי ארה”ב בקרוב מכיוון שהתא שלהם היה קדחתני כל הזמן שהייתי שם עם קמעונאים שמציבים הזמנות כמו גם לקבל מידע נוסף.

אני מקווה שהם יגיעו לשווק בהקדם האפשרי מכיוון שהיו להם גם מוצרים לחיטוי דברים כמו מברשות איפור כמו גם אפילו שרביט שאולי תארוז כמו גם לקחת איתך למלון- בדיוק כמה זה נהדר?

מוצר מהנה נוסף שראיתי בתערוכת הצעירים של ABC היה עגלת תינוקות לבמה עצמית. זה היה סגנון מדהים כמו שהוא התקפל באמת במהירות כמוובכן, עם זאת, עם זאת, גם כן הייתה לה מערכת הבלימה האוטומטית הראשונה שהייתה מעניינת. אני סקרן להבין בדיוק כמה הורים מרגישים כמו זה משהו שהם מגלים נחוצים. אני יכול לראות שזה מעשי אם אתה גר איפשהו כמו סן פרנסיסקו, שם אתה הולך על ערימה כמו גם יש גבעות תלולות בכל מקום, אבל חוץ מזה שלא קיבלתי את זה באמת. תן לי להבין את המחשבות שלך בתגובות למטה.

עד כמה מקסים זה אזור משחק מקורה מקסים/ שקופית מצעצועים של YAYA? אני מבין שהילדים שלי היו רוצים לשחק באחד מאלה כשהם היו קטנים.

נראה כי עגלות היו פופולריות בתערוכת הצעירים של ABC השנה. היו כל מיני מותגים שהביאו מוצרים דומים, אז החלטתי שאבדוק את כולם כמו גם לגלות את המותג שמקים מוצר שהיה חתך מעל השאר כמו גם מסתבר שהעגלות של קנץ היו באמת המעולות עגלות.

גיליתי את הגרסה השחורה הבסיסית שלהם באמזון ממש כאן, אולם אני מקווה לראות מגוון רחב יותר של מוצרים מהם בקרוב. אהבתי את מה שהם עשו בכל ישיבה, יוקרה, כמו גם מכוניות תינוקות ומושבי משאיות עם כמה מאבות -טיפוס שלהם שהיו על המסך בתערוכה.

אילו מוצרים אתה אוהב כרגע בתינוקות וגם בתחום הצעירים? ספר לי בתגובות למטה.

אתה יכול גם לחבב את הפוסטים המצוינים האלה-

מכוניות הניתנות להמרה ומושב משאיות 2018

הצעצועים הטובים ביותר לילדים בני 3-הבחירות הטובות ביותר שלנו לשנת 2018

אישורים לילדים

*זהו פרסום ממומן בשותפות עם 59S כל המחשבות כמו גם הדעות המובעות לעיל הן 100% שלי.
הצמד למועד מאוחר יותר

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.