No Widgets found in the Sidebar

ג’ון אדמס הוא מחבר Dadbloguk.com שזכה בבלוג האב הטוב ביותר בבריטניה בפרסי Vuelio 2016 ולקח לאחרונה את זהב בקטגוריית הבלוג של The Blog פרסים דיגיטליים של סורי.

אשתו של ג’ון גיל עובדת במשרה מלאה בזמן שהוא שוהה בבית אבא לשתי בנותיו, הלן, 8 ואיזי, 4, מנהלות את משק הבית ועם עיקר הטיפול הלהטוט בחובות הורים עם החיים כבלוגר #dadboss, סופר ו- YouTuber ו

ג’ון קם בשעה 5 בבוקר, שבעה ימים בשבוע כדי שיוכל לכתוב, לצלם, לצלם מוצרי וידאו ובדיקה. הוא מודה ש”זה תובעני מאוד לאזן את חיי המשפחה עם צורה זו של עבודה עצמית אבל תמיד רציתי לנהל את החברה שלי כדי שלא הייתי רוצה את זה בשום דרך אחרת “.

ג’ון הוא חבר טוב שלי וזה תענוג מוחלט לחלוק את הברק שלו בפרק החודש של #DADBOSS, תכונה שגברים אלופים שקיבלו השראה ליצור קריירה מהניסיון שלהם כאבות.

מה היה הרקע שלך לפני שהתחלת את הבלוג שלך, והופתעת שההורות הובילה לדרך קריירה אחרת?

במקור הייתי עיתונאי. ביליתי בבית הספר לעיתונאות היה לי מרצה חזון. הוא היה מאוד פרשני הבחור הזה ודי דמות אבל מישהו שהיית צריך לקחת ברצינות.

בהרצאה אחת הוא אמר: “האינטרנט הולך לפתוח עבורך כל מיני הזדמנויות כעיתונאים.”

עליכם לזכור שזה היה סוף שנות התשעים. אינטרנט חיוג היה הנורמה ויוטיוב אפילו לא היה קיים. אף על פי כן, דבריו הדהדו אותי. ידעתי שאני צריך לחתוך את שיני כעיתונאית מודפסת, אבל החלטתי באותו הרגע לעבור לעולם המקוון בהזדמנות המוקדמת ביותר. זה בדיוק מה שקיבלתי עבודה ככתב מקוון לפרסום נסיעות כעבור כמה שנים.

אף על פי כן, הפניתי את הגב לעיתונאות ונכנסתי ליחסי ציבור לפני שהפכתי לאבא. בתנו הבכורה במקור נכנסה למשתלה חמישה ימים בשבוע, 8 בבוקר-16:00. אשתי ואני לא היינו מרוצים מזה וכיוון שלא הייתי מאושרים בתפקידי, הצעתי לקפוץ ספינת קפיצה להפוך למטפלת העיקרית שלה.

זה בדיוק מה שעשינו. מבחינתי זה היה פתיחת עיניים כי עד לאותה נקודה חייתי את חייו של זכר לבן מיוחס. אז מצאתי את עצמי מתמודד עם מערכות השנים הראשונות. הם יכולים להיות בהחלט לא ידידותיים לאבא והסקסיזם המזדמן, הסמוי שעומד בפנינו כגבר המחזיק את התינוקות, נתן לי השראה להשיק את Dadbloguk.com.

הבלוג גדל ואני מנהל אותו כעסק. למרות שגיוון את הפעילויות שלי, קידום אבהות חיובית והמרכיבים החיוביים של גבריות נותרו בבסיס מה שאני עושה.

האם אני מופתע שחיי האבהות וחיי המשפחה הובילו אותי במסלול זה? כל יום אני מתעורר וחושב: “איך זה קרה ואיך הגעתי לכאן?”

התשובה הכנה לכך היא פי שניים. אחת: הרבה עבודה מאוד מאוד קשה. שניים: אני חייב להודות לגברת אדמס. בעוד שהיא מונעת מדי פעם להסחת דעת על ידי פעילויות הבלוגים שלי, היא הייתה תומכת להפליא.

איך האבהות הפכה אותך להיות יצירתי יותר?

האבהות הפכה אותי ליצירתית מכיוון שאני כל הזמן צריכה למצוא דרכים חדשות לבדר את ילדי. הילדים שלי גם מכירים לי צעצועים חדשים, שפה, דרכי חשיבה וכן הלאה. זה לא רק גורם לי להיות יצירתי, אלא מאלץ אותי לחשוב בנעורים.

אני חושב גם כשיש לך ילד בבית הספר, אתה חושב לנצח על דרכים יצירתיות לעשות כיף למידה. אתה רוצה שהילדים שלך ילמדו והדרך לעשות זאת היא להפוך את זה למושך ורלוונטי עבורם.

דבר אחד עולה בראש וזה מלמד את הילדים שלי צרפתים (יש קשר משפחתי). הצעיר ביותר שלי אוהב לשיר ולכן אנו שרים שירים צרפתים ומנגנים תקליטורי שפה צרפתית. שמעתי אותה מרימה יותר שפה ככה מכל שיטה אחרת.

איך אתה מלהטט בהורות עם מועדים מיום ליום?

התשובה הכנה לשאלה זו? לקום מוקדם בטיפשות ולשתות קפה חזק במיוחד (אבל לא אחרי הצהריים!).

עם זאת, התמיכה של גברת אדמס והילדים שלי חיונית. עם זאת הגעתי לנקודה בה הבנתי שאני פשוט לא יכול לעשות הכל. אני, כמו שרבים מהבלוגרים הגדולים כבר עושים, ובוחן את האפשרות לקחת על עצמו עוזר וירטואלי או דיגיטלי שיעזור למנהל.

אני גם מאוד ממושמע. כמו וכשאני עם הילדים, הטלפון הנייד הזה עשוי מאוד לכבות או להוציא מהישג יד.

איך אתה מתגבר על ספק עצמי כיצירתי?

ספק עצמי אכן מתגנב מדי פעם. אני מתמודד עם זה במה שנראה כמו דרך מאוד אינטואיטיבית.

כמעט כל טעות שאי פעם עשיתי בבלוג שלי או בסרטונים שלי. הסרתי אחד או שניים שהשאירו אותי מרגיש מאוד לא נוח, אבל באופן כללי אני שומר אותם בכוונה.

ההיגיון שלי הוא אפוא: טעיתי והיו לי רגעים של ספק בעבר. התגברתי עליהם והנה הראיות.

זה נושא שעושה משהו ציבורי כמו בלוגים. הטעויות שלך הן ציבוריות. זה פשוט משהו שאתה צריך לקבל.

מה יעדי העבודה שלך מתקדמים?

אניזה לא סוד הבת הצעירה שלי מתחילה בבית הספר בספטמבר. זה ייתן לי יותר זמן להתמקד בעסקי הבלוגים שלי.

יש לי רעיונות שונים, שרובם אני צריך לשמור תחת עטיפות לעת עתה. עם זאת, אתה יכול לצפות לראות אותי עושה יותר סרטונים ועובד בשיתוף עם אחרים.

יש מילות חוכמה לאבות לעתיד?

יש שתי עצות שאני תמיד אוהב להעביר לאבות חדשים. ראשית, אתה הולך להיות על עקומת למידה תלולה. קרא את הספרים, דבר עם החצי השני שלך, דבר עם הורים אחרים, שוחח עם אנשי מקצוע בתחום הרפואה ואל תפחד לשאול שאלות.

אני מאמין בתוקף שההורות נלמדת ולא אינסטינקטיבית. אל תדחה פשוט בגלל שאתה עושה טעויות או שאתה לא יודע איך לעשות דברים. תלמד ועליך לתת לעצמך מרחב וזמן לפתח את כישורי ההורות שלך.

שנית, אל תסבול נאמר כי גידול ילדים הוא העבודה של נשים. למרבה הצער עמדות אלה עדיין קיימות, במיוחד כשיש לך ילדים צעירים מאוד. התפקיד שלך הוא לא לתמוך בבן / בת הזוג שלך: זה להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה ואתה יכול, מעת לעת, צריך להביע את הדעה הזו בתשוקה!

לבסוף, איזו עצה היית נותן לחברים של דבאוס?

העצה שנתתי לחברים דבורים: תשמור על עצמך. בין אם אתה אמא או אבא, איזון בין עבודה וחיי משפחה זה מסובך. אל תדחוף את זה רחוק מדי. עליכם לדאוג לבריאותכם.

קנו את הספר רב המכר שלי בכריכה רכה או בשמע

ספר הבכורה שלי הוא המדריך שלי לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית ומציע תובנה כיצד ליצור עסק דיגיטלי או לחזור לעבוד בביטחון.

Mumboss: מדריך האמא הכנה לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (המהדורה השנייה בבריטניה)

זמין באמזון או נשמע

האמא העובדת: המדריך שלך לשרוד ולשגשג בעבודה ובבית (מהדורת ארה”ב/קנדה)

זמין 8 בספטמבר 2020. הזמינו עכשיו באמזון

כמו מה קראת? אז למה לא לעקוב אחר ויקי בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, פינטרסט ואינסטגרם

לעולם לא מחמיץ מודעה!

הירשם ל- Honestmum עבור עלון הדוא”ל השבועי שלי בו אני משתף את הפוסטים החדשים בבלוג שלי, טיפים לבלוגים, הזמנות לאירועים, תחרויות וחדשות על הספר החדש שלי. אני אף פעם לא משתף את הנתונים האישיים שלך עם צדדים שלישיים.

Facebooktwitterpinterestemailtumblrshare

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.