No Widgets found in the Sidebar

למרבה הצער, תינוקות אינם כוללים מדריך כיוון. זה משאיר הורים חדשים רבים תוהים בדיוק כמה חלב יזדקק לתינוק שלהם. הבטן של הילוד אינה גדולה במיוחד, כמעט בגודל של דובדבן בלידה. נראה כי הדבר מרמז שהתינוק שלך לא ידרוש הצעה פנטסטית של חלב. עם זאת, הבטן שלהם מתרוקנת במהירות כמו שהם יזדקקו להאכיל קבוע. יתר על כן, בטן של תינוק גדלה במהירות, כמו גם צריכת החלב שלהם תגביר את גודל הבטן שלהם כמו גם ברמת הפעילות. ביום הראשון הבטן שלהם יכולה להחזיק רק 0.2 גרם חלב, אולם זה מגביר את 5 האונקיות בסוף החודש הראשון שלהם.

כל זה יכול להיראות קצת מבלבל, עם זאת, אל תדאגי שאנחנו ממש כאן כדי לעזור! אז בדיוק כמה חלב דרישת התינוקות שלך בשנה הראשונה? בואו נשבר את זה.

כמה חלב תצטרך התינוק שלי? מדריך לשנה 1!

כמה חלב אתה זקוק לתינוק בשלב שזה עתה נולד

בלידה, הבטן של התינוק שלך היא בגודל דובדבן כמו גם יכולה להחזיק רק 0.1-0.2 גרם חלב. עם זאת, הבטן שלהם תעבד כמו גם לעכל את החלב די מהר כמו גם התינוק שלך יזדקקו להאכלות כמעט קבועות. אם אתה מניקה תיצור קולוסטרום, גרסה עבה ועשירה של חלב מלא בחומרים מזינים. הבטן של התינוק שלך יכולה להתאים רק לכפית קולוסטרום בכל פעם! זה אומר שתנקה הרבה.

בשלושה ימים, בטן של תינוק כמעט פי ארבעה בגודל, בערך בגודל אגוז. כעת הם יכולים להתמודד עם 0.8 – 1.0 גרם חלב. רופא הילדים של התינוק שלך יעקוב אחריהם בזהירות כדי להבטיח שהם עולים כראוי במשקל. כדי לשמור על צמיחה נאותה, הילוד שלך יזדקק לסביבות ארבע עשרה עד עשרים ושניים אונקיות חלב בכל יום על תוכנית העשרה עד עשרים האכלות.

ההנקה יכולה להיות קשה באמת בהתחלה. קיום יסודות סיעוד שימושיים מההתחלה יהפוך את התהליך הזה לכל כך הרבה יותר נוח עבורך כמו גם את התינוק שלך. אתה יכול לקנות כמה מהמועדפים שלנו למטה!

< >

דברים שכדאי לזכור לגבי הילוד שלך

צריכת החלב של התינוק שלך בשלב התחלת הנקה זו (הימים הראשונים העומדים בלידה) תלויה בדיוק עד כמה טוב לתפס התינוקות שלך, כמו גם לומד לאחות. תינוקות מסוימים עשויים להיאבק בהשגת סיעוד או בעלי תפס שגוי, וכתוצאה מכך פחות צריכת חלב.

בגלל זה, התינוק שלך עלול לרדת מעט במשקל. הירידה במשקל מסוימת נחשבת לטיפוסי כמו גם לרופא הילדים שלך, ככל הנראה יעקוב אחר כל סוג של הפסדים או רווחים. ביום השלישי החלב שלך צריך להיות זמין כמו גם להחליף את הקולוסטרום, ומילחם בכל סוג של ירידה במשקל.

התינוק שלך יציע לך כאשר הם רעבים כמו גם מלאים. רמזים לרעב כוללים בכי, מריחת שפתיים, יניקה על ידיים, מתפתל, כמו גם מהומה. לחלופין, כאשר הספיק לו, הוא יפנה את ראשו, בסופו של דבר לא היה מעוניין, כמו גם עשוי אפילו לדחוף את הבקבוק או השד.

בסוף החודש הראשון, בטן של תינוק יכולה להתאים לשניים כמו גם חצי עד חמש גרם חלב. סביר להניח שהם ידרשו לאכול כל שעתיים בערך. בשלב זה, סביר להניח שתינוקך היה בעל פרץ צמיחה. אתה יכול לצפות למספר ההאכלות כמו גם את מספר הקילוגרמים שנצברו לאט לאט.

נע כמו חודש שניים

בחודשיים התינוק שלך יבלע כשלוש עד שלושה כמו גם חצי אונקיות לכל האכלה. המשמעות היא שהם יזדקקו לסך הכל של כ -26 אונקיות ביום.

המשמעות היא שתדרישה להאכיל או לאחות את התינוק שלך בערך שמונה פעמים ביום, או כל שעתיים -שלוש שעות. אתה יכול לצפות ללכת זמן רב יותר בין האכלות, במיוחד בלילה, כאשר התינוק שלך מתחיל לישון במשך תקופות ארוכות יותר.

כמה חלב התינוק שלך ידרישה מחודש שלוש לשש

תינוקות רבים ימשיכו להזדקק לשלושה עד ארבעה אונקיות בכל האכלה כמו גם להאכיל כל שעתיים -שלוש, נמתחים לאט לכל שלוש עד ארבע שעות. רוב התינוקות חווים צמיחה של צמיחה 7-10 יום, 2-3 שבועות, 4-6 שבועות, 3 חודשים, 4 חודשים, כמו גם 6 חודשים. במהלך שלבים אלה התינוק שלך ככל הנראה ירצה לינוק יותר ו/או בתדירות גבוהה יותר.

החדשות הגדולות הן שאם אתה מניקה או שואבת גופך צריך להשתנות כדי לספק את הדרישות החדשות של תינוקך תוך מספר ימים. זה חשוב בתחילת מסע ההנקה שלך, כמו גם במהלך צמיחות צמיחה, לינוק לפי דרישה.

אם אתה מאכיל פורמולה, יתכן שיהיה צורך בכמה אונקיות נוספות בכל האכלה. זכור לעמוד ברמזים הרעבים שלהםכמו כן, נסו להאכיל אותם לפי דרישה, במיוחד בשלבים הקשורים לרוב עם צמיחת צמיחה. אם אתה שואב אך ורק, ייתכן שתרצה להוסיף כמה מפגשים נוספים כאשר התינוק שלך מציין שהם רעבים בתדירות גבוהה יותר כמו גם לקחת כמויות גדולות יותר של חלב.

חודשים שש עד שמונה

בחצי שנה התינוק שלך ככל הנראה יאכל אוכל מוצק, מכיוון שחלק מהן מתחילות מוצקים כבר ארבעה חודשים. זה יסביר כמה מחומרי התזונה שצרכיו של התינוק שלך בכל יום, אולם חלב או פורמולה עדיין חשובים ביותר. רוב התינוקות שותים בין ארבעה כמו גם שישה אונקיות חלב בכל האכלה.

הם יכולים ללכת לתקופות ארוכות יותר בין מפגשי סיעוד כמו גם צריכים להשיג כ -32 עד 36 גרם בכל יום. ציית לרמזי הרעב של התינוק שלך כמו גם להפסיק כשהם מציעים שהם מלאים.

חודשים שמונה עד שנה

למרות שאתה משלב יותר מזון מוצק יותר, ה- Bit One שלך ​​עדיין תרצה בסביבות חמש עד שמונה אונקיות בכל האכלה כמו גם יאחות בערך שלוש עד חמש שעות.

התינוק שלך עשוי לקחת חלב נוסף לפני השינה. עבור תינוקות רבים, הבקבוק הזה עוסק באמת בהרגעתם כמו בדיוק איך הם הרדימו את עצמם.

ככל שהתינוק שלך יגדל, מפגשי הסיעוד בסופו של דבר היו פחות קבועים ככל שיהיה גבוה יותר. כמות החלב הכוללת בכל יום יכולה להשתנות בהתאם לצרכי הגידול שלך, יעילותם בסיעוד או נטילת בקבוק, בין אם יש להם צונן או מחלה, כמו גם שלב ההתפתחותי שלהם, כמו גם שיעור העניין בפעילויות אחרות ו

כמות החלב שנבלע על ידי תינוק בכל יום יכולה להיות בכל מקום בין 17 אונקיות ל -45 גרם. מאז הפער הגדול בצריכת חלב, זה הטוב ביותר לעמוד ברמזים של התינוק שלך, כמו גם להאכיל לפי הביקוש ככל האפשר.

רופא הילדים שלך יוכל לעזור לך. הם יקרנו את צמיחתו של תינוקך כמו גם עלייה במשקל, ינחו אתכם מתי להציג מוצקים, כמו גם לסייע בכל סוג של קשיי סיעוד או האכלה. לפני שתבין את זה, התינוק שלך ימשיך הלאה מהחלב כמו גם שלב הבקבוק.

אם אתם מחפשים להיות חלק משבט של מאמות שהולכות עם אותם דברים בדיוק כמוכם, אנא פנו אל קבוצת הפייסבוק של אמהות הטירונות שלנו!

אתה יכול להיות כמו:

לחמם את זה אמא! [מדריך מהיר] לחום הבקבוק הטוב ביותר לתינוקות!

הנוסחה הטובה ביותר לתינוקות גאסי [5 אפשרויות מרגיעות בטן!]

למה אני לא יכול באינטרנט בלי עטיפת התינוקות שלי בבלוגה (וגם אתה לא צריך!)

By ffqwl

Leave a Reply

Your email address will not be published.