No Widgets found in the Sidebar

אישורים יכולים לשנות את השקפתך על החיים כמו גם את עצמך. אני מבין מאז שהם שינו את שלי כמו גם אני משתמש בהם כדי לשנות אנשים אחרים. כן, אני מאמין בהצהרות עד כדי כך שפיתחתי את השירות שלי סביבם, כמו גם זו הסיבה שאני כבר מציג את הילד שלי כמו גם את הילד בן שלוש. איכשהו בחיים, אנו מתוכנתים להאמין שאנחנו לא מספיקים, אנו משווים את עצמנו לאחרים כל הזמן זמן רב כמו גם מטילים ספק ביכולותינו כמו גם בחלומות. אני לא רוצה את זה עבור הצעירים שלי כמו שאני בטוח שגם אתה לא. לפיכך, ממש כאן הם כמה רעיונות פנטסטיים כדי להתחיל להשתמש בהצהרות לילדים.

אישורים לצעירים-רעיונות בסיסיים לפיתוח הביטחון העצמי של ילדכם!

מהי אישור?

בדרך כלל זו הצהרה עוצמתית שתתקשר אליך למה שאתה רוצה לראות בעצמך. בדרך כלל זה מתחיל במילים “אני” כמו להגביר את כל מה שעוקב.

המילון אומר:

Afâ · Firmâ · a · tion

הפעולה או התהליך של אישור משהו או אישור.

תמיכה או עידוד רגשית.

אם יום אחר יום אתה חוזר עליהם לעצמך אתה מתחיל באמת להאמין למה שאתה אומר! הם עשויים להתחיל כמו אה, זה משפט נהדר כמו גם אז הפנייה לייסי! אני זה! השימוש בהם יכול לפתח ביטחון, מיינדפולנס כמו גם כל כך הרבה יותר אצל מבוגרים כמו גם בילדים! התחל אותם צעירים! לא משנה כמה הם צעירים. (אבל באמת התחל אותם בכל סוג של גיל, אפילו בגיל 43 שנים אתה יכול לשנות את השקפתך על חייך).

אני משתמשת באישורים כבר למעלה מעשור, כמו שיש להם השפעה כה גדולה עליי שבסופו של דבר ייצרתי את מרפסת הכרטיסים שלי, קו מוצרים מבוסס אישור, כמו גם אפליקציית אישור לנייד לטלפון שלך! אז אכן אני אוהב אישורים, להטיף את כוחותיהם כמו גם לאחרונה התחילו שיטת אישור עם ילדתי ​​הצעיר כמו גם זה הדבר הכי מיוחד אי פעם!

כיצד להשתמש בהצהרות לילדים.

השיטה המועדפת האישית שלי על אישור שיטה בעצמי היא גם אני מאמין שהשיטה הכי מהנה לשיטה אותם עם ילדיך. מציין אותם בקול רם בזמן שהם מסתכלים במראה! כמבוגרים, שיטה זו יכולה להרגיש לא בנוח (עם זאת, תעשו זאת, אי הנוחות תחמוק כמו גם אתם באמת תתחיל להאמין למה שאתה אומר) עם זאת לילדים, זה כיף להפליא! הם לא מסתכלים במראה כל כך הרבה כמו שהם עושים הכל כיף כמו גם משחקים. אז נכון לעכשיו הם חוזרים על עצמם ביטויים עוצמתיים אתם אומרים להם שאהבת עצמם כמו גם להאמין בעצמם זה כיף! וזה!

משחק המראה פנטסטי לכל גילאי הילדים! אלה שעדיין לא יכולים לחבר, כמו הפעוט שלי, לצעירים במוסדות גבוהים כמו גם מעבר. כמו שציינתי שזו הטכניקה המועדפת עלי מכיוון שהיא באמת החזקה ביותר כמו גם מדוע אני מציעה זאת לכל הלקוחות שלי.

השנייה הרבה שיטה עוצמתית לשימוש בהצהרות היא על ידי הלחנתם!

אם יש לך צעירים שרק מתחילים לגלות כדי לחבר אתה עלול לייצר כמה אישורים הניתנים לעקוב אחריהם! אתה יודע, תפס נייר כמו גם עיפרון (או עט), כמו גם לחבר איתם כמה אישורים בסיסיים המשתמשות בקווים מנוקדים פשוט עבור האותיות. שיטה זו הם עובדים על חיבורים של מכתבים שלהם תוך חוזרים על אישור לעצמם! גם אם הם לא יכולים לבדוק מה הם מרכיבים על ידיך ואומרים להם מה זה קובע כמו גם שהם יהיו באקסטזה ביחס למילים שהם ישתמשו בהצהרות! אתה יכול אפילו להדביק את אלה שהושלמו על הקיר או המקרר כאירוע להתחקות שלהם כמו גם טיפ שהם חכמים, אדיבים, חזקים, אמיצים וכו ‘!

עבור צעירים שכבר מבינים בדיוק כיצד לחבר את זה זה תרגיל כל כך נהדר עבורם להתחיל צעירים כמו גם לשמור על החיים ככל שהם מתבגרים. תן להם לחבר כמה אישורים בכל לילה או לבחור אחת שהם באמת נקלעים לזה לחבר את זה מספר פעמים. ההלחנה החוזרת על עצמה מסייעת באמת למילים לשקוע בכדי להבטיח שנתחיל להאמין בהן באמת כמו גם להיות באקסטזה כלפיהם.

שיטות מהנות אחרות לשימוש בהצהרות לילדים.

מלבד שיש לך אישור על שיטת הצעירים שלך, אתה יכול להשאיר להם מעט הערות של אישורים כהפתעות! הידו יד לחבר או להדפיס אותם כמו גם להכניס אותם לשקיות הצהריים שלהם כמו גם לתרמילים. כמו גם הרבה זכור משמעותית לאשר אותם! הזכיר להם את כל מה שהם מסוגלים לומר להם לעתים קרובות.

אתה חכם.

אתה אמיץ.

אתה חזק.

אתה אהוב.

כל מה שתרצו שהם יראו בעצמם, מאשרו את זה!

ודאג לתפוס אותם כשהם מניחים את עצמם (אותו דבר בעצמך). כשאתה שומע אותם קובע “אני לא יכול” בכל סוג של שיטה או להתעצבן או מתוסכלעצמם, מאשרים אותם! אתה חכם! אתה חזק! אתה סקרן! כמו כן, לרצות אותם להצטרף אליך להאמין לגדול במקום הרע.

בואו נתחיל את העצמי כמו מסע צעיר!

להלן כמה אישורים מהנים לצעירים להשתמש בהם עם הקטע שלך!

ותזכור גם את העבודה העצמית בעצמך! כדי להפוך את זה פשוט להפליא עבורך, הפקתי אפליקציית מוטיבציה יומיומית עם מספר מחשבות עוצמתיות כמו גם אישורים כדי להזכיר לך את האדם המדהים שאתה באמת כמו כל מה שאתה מסוגל!

הורד את האפליקציה לאייפון או אנדרואיד.

אתה יכול גם ליהנות:

8 משחקי דגדוג מהנים שילדך הצעיר כמו גם הגן הילדים יאהב!

11 ספרים עצמיים מדהימים כדי להשפיע עליך להיות אמא טובה בהרבה!

8 דברים שאתה דורש להבין על הילד בעל הרצון החזק

By ffqwl

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.